آتلیه طراحی

معرفی واحد طراحی

آتلیه طراحی ایستافرم معماری

یک تیم طراحی حرفه ای از آرشیتکت ها که در کنار ارائه خدمات طراحی، به منظور آشنایی و اشراف کارفرمایان به محیط زندگی و فضای کاری خود اقدام به ارائه تصاویر سه بعدی در ابعاد واقعی می نمایند. این مجموعه در کنار واحد اجرائی و فروشگاه به منظور اطلاع و آشنایی کارفرمایان ،اقدام به تهیه دستورالعمل منطبق بر استانداردها نموده است که قبل از اجرای هر پروژه، نقشه ها، اسناد و مدارک مرتبط را در اختیار ایشان قرار می دهد.


برای طراحی و ساخت یک پروژه معمولا پنج مرحله به ترتیب اجرا می شوند

eye1

مرحله اول

بازدید از پروژه توسط مشاوران طراحی و تلاش در جهت درک پروژه با توجه به خواسته های کارفرما و نیازهای پروژه
metting2

مرحله دوم

نشست کارشناسان شرکت با حضور کارفرما جهت بررسی پیشنهادات ارائه شده توسط تیم طراحی
geometry3

مرحله سوم

اعزام تیم برداشت و رولوه به محل پروژه و ارائه طرح های سه بعدی به همراه مبانی نظری منطبق با نقشه های تهیه شده
metting4

مرحله چهارم

دعوت از کارفرما جهت رویت طرح مورد نظر و تصاویر سه بعدی و تغییرات احتمالی مد نظر کارفرما
تهیه-نقشه5

مرحله پنجم

تهیه طرح نهایی و نقشه، مطابق با طرح و نظارت قدم به قدم اجرای طرح مطابق طراحی و خواسته کارفرما

نکاتی در مورد طراحی

  • اهمیت طراحی سه بعدی در معماری داخلی

    زیبایی و نظم دیزاین داخلی چه در محل زندگی و چه در محل کار می تواند موجب آرامش شده و رغبت افراد را برای حضور در مکان بیشتر کند. برای ایجاد یک نمای زیبا در معماری داخلی، به پدیده های متفاوی نیاز است که با توجه به کاربرد ساختمان مشخص می شوند. طراحی سه بعدی یکی از روش های زیبایی سازی نمای داخلی است که به شیوه نورپردازی، رنگ بندی، ایجاد طرح های مدرن و متفاوت می پردازد.
  • معایب طراحی دکوراسیون به دست کارفرما

    شما ممکن است در فرایند کار خود دچار خطا شوید و به همین دلیل مجبور خواهید بود برای سال ها با خطایی که انجام داده اید زندگی کنید و یا هزینه زیادی انجام دهید تا آن خطا جبران شود. انجام کارها توسط خودتان لزوما به معنی صرفه جویی در هزینه ها نیست. طراحی فرایندی بسیار وقت گیر با منحنی آموزشی پرشیب و تعداد زیادی مسئله است که در طول آن باید در مورد آن تصمیم گیری شود. هومسلی می گوید: ( اگر توان مالی و بودجه این کار را دارید، انتخاب شما باید استخدام یک طراح داخلی باشد، زیرا شما می خواهید کاری سفارشی و مختص به خود را انجام دهید.) طراحی داخلی امی لوف (Luff Amy) از استودیوی ویوا لوکس (Luxe Viva) در شهر بریستول در ایالت ویرجینیا می گوید: (طراحان می توانند هزینه های شما را کاهش دهند و باعث می شوند که شما از پرداخت دوباره برخی هزینه ها معاف شوید.)
  • در نهایت خلق یک تصویر

    بکارگیری آخرین فناوری های روز در حوزه طراحی فضاهای مسکونی و تجاری و بهره مندی از ذوق و تخصص طراحان و متخصصین دکوراسیون داخلی و همچنین برخورداری از تیم مجرب و در اجرای طرح های تایید شده در فضای تعیین شده و مونتاژ تجهیزات و لوازم به بهترین شکل ممکن و هم جهت با اهداف معین شده برای هر فضا ، همگی به تحقق تمام و کمال انتظارات کارفرمایان منجر خواهند شد.

با ما در ارتباط باشیدConnecting...
طراحی و ساخت از TelegramWordpress.com